SUPA24
Overig
Overig
Overig
169 500 €
(1 948 € / m²)
Verkoop
3
1
87 m²
Calle Manilva, Málaga

slaapkamer3
vlak87 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

SKVĚLÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST
Pěkný a útulný byt na prodej v Manilvě. Byt má dvě ložnice, dvě koupelny, vybavenou kuchyň a obývací pokoj. Nachází se v...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 35dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Calle Manilva, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA