SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 219 000 €
(10 788 € / m²)
Verkoop
4
1
113 m²
Calle Estepona, Málaga

slaapkamer4
vlak113 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento bezvadně prezentovaný apartmán se 3 ložnicemi se může pochlubit perfektní polohou v tomto komplexu na pláži s čelním výhledem na moře a je ideál...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 28dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Estepona, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA