SUPA24
Overig
Overig
Overig
995 000 €
(5 237 € / m²)
Verkoop
4
1
190 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

slaapkamer4
vlak190 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Apartmán ve středním patře, Zlatá míle, Costa del Sol.
3 ložnice, 3 koupelny, zastavěná plocha 0 m².

Nastavení : U pláže, V blízkosti golfu, V blízko...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 27dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Puente de la Esperanza, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA