SUPA24
Overig
Overig
Overig
2 141 000 €
(7 785 € / m²)
Verkoop
5
1
275 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

slaapkamer5
vlak275 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Jedinečný luxusní penthouse v centru Malagy - Perchel Sur

Objevte nejlepší penthouse v El Perchel: architektonický skvost o rozloze 275 m², který nov...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteAparte keukenDouchecabineVloerKeukenapparatuurNatuurlijk lichtHouten balkenNa de reconstructie

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Puente de la Esperanza, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA