SUPA24
Overig
Overig
Overig
435 000 €
(5 058 € / m²)
Verkoop
3
1
86 m²
Calle Burguillos, Málaga

slaapkamer3
vlak86 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

2B 2B jižní orientace S TURISTICKOU LICENCÍ Rezidence Balcones del Chaparral se nachází přibližně 300 metrů od Středozemního moře. Na lákavou písečnou...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 49dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Calle Burguillos, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA