SUPA24
Overig
Overig
Overig
4 300 000 €
(15 035 € / m²)
Verkoop
4
2+
286 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

slaapkamer4
vlak286 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the prestigious Epic Marbella by Fendi, this stunning duplex offers an exceptional living experience with the perfect combination of style,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

Puente de la Esperanza, Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home