SUPA24
Overig
Overig
Overig
2 250 000 €
(12 640 € / m²)
Verkoop
3
2+
178 m²
Paseo Salvador Rueda, Málaga

slaapkamer3
vlak178 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern Luxury in a Historic Setting: Exclusive Homes in El Limonar, Malaga Unique Residential Project in One of Malaga's Most Prestigious Areas Locat...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Paseo Salvador Rueda, Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home