Lijst met aanbiedingen
15
15
15
1 870 000 €
(7 991 € / m²)
Verkoop
5
1
234 m²
Plaza de la Marina, Málaga
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
5
vlak
234 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Exkluzivní dvoupatrový penthouse v srdci historického centra Málagy
Tento kompletně zrekonstruovaný mezonetový penthouse se nachází v samém srdci his...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
82dagen
Bijgewerkt:
36dagen