SUPA24
Overig
Overig
Overig
773 000 €
(7 433 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
104 m²
Calle Marbella, Málaga

slaapkameratypical
vlak104 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description of object:
For those looking for luxury without compromise - an exclusive apartment in a prestigious location in Marbella!

We present to...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 81dagen
Bijgewerkt: 69dagen

Plaatsen

Calle Marbella, Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.