SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 520 000 €
(7 876 € / m²)
Verkoop
6+
1
193 m²
Plaza de la Marina, Málaga

slaapkamer6+
vlak193 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Tento apartmán o rozloze 193 m² se nachází v první linii pláže, v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Málagy. Vynikající možnost pro pohodlné bydlení ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 106dagen
Bijgewerkt: 106dagen

Plaatsen

Plaza de la Marina, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA