SUPA24
371 175 €
(3 172 € / m²)
Verkoop
3
1
117 m²
Calle La Argentinita, Málaga

slaapkamer3
vlak117 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Flat For sell in Málaga in Málaga

Impresionante piso en Avenida Carlos Haya, donde la amplitud y las vistas panorámicas se combinan para ofrecerte ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 115dagen
Bijgewerkt: 99dagen

Plaatsen

Calle La Argentinita, Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

1001 PORTALES

CSPISOS