SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 212 500 €
(7 977 € / m²)
Verkoop
3
1
152 m²
Avenida Pintor Joaquín Sorolla, Málaga

slaapkamer3
vlak152 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento apartmán se nachází ve čtvrti Aloha ve vyhledávané oblasti Nueva Andalucia, Marbella, Malaga. Nemovitost vyniká svými velkorysými rozměry a prak...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 122dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Avenida Pintor Joaquín Sorolla, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA