SUPA24
Overig
Overig
Overig
403 750 €
(3 882 € / m²)
Verkoop
4
1
104 m²
Plaza de la Marina, Málaga

slaapkamer4
vlak104 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartmán ve středním patře, centrum Málagy Oblast Conde de ureña, Costa del Sol.
3 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 90 m².

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 134dagen
Bijgewerkt: 32dagen

Plaatsen

Plaza de la Marina, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA