SUPA24
Overig
Overig
Overig
700 000 €
(5 385 € / m²)
Verkoop
4
1
130 m²
Calle Estepona, Málaga

slaapkamer4
vlak130 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Láska na první pohled! Velká rohová jednotka se 3 ložnicemi v rajském prostředí, přesto 5mn od veškeré občanské vybavenosti / golfu / moře a města Est...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteNa de reconstructieWeergave

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 137dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Estepona, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA