SUPA24
Overig
Overig
Overig
3 519 500 €
(5 308 € / m²)
Verkoop
4
1
663 m²
Calle Benahavís, Málaga

slaapkamer4
vlak663 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Objevte tento moderní přízemní apartmán se 3 ložnicemi v novém ekologickém projektu v Benahavisu s panoramatickým výhledem na moře. Tento apartmán se ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 138dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Calle Benahavís, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA