SUPA24
Overig
Overig
Overig
660 000 €
(5 593 € / m²)
Verkoop
4
1
118 m²
Calle Fuengirola, Málaga

slaapkamer4
vlak118 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Na prodej Apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází v nově vybudovaném komplexu Lomas 2 v Las Lomas del Higuerón, v srdci Costa del Sol.

Vla...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteNatuurlijk lichtWeergave

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 143dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Calle Fuengirola, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA