SUPA24
Overig
Overig
Overig
2 190 000 €
(12 659 € / m²)
Verkoop
4
1
173 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

slaapkamer4
vlak173 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Exkluzivní nemovitost na prodej s panoramatickým výhledem na Středozemní moře v 16. patře ve městě Malaga. Tyto věže jsou považovány za nejvýznamnější...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveVloerOpen leefruimteAparte keukenDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurStoepHoge plafondsNatuurlijk lichtNa de reconstructieModerne stijl

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 145dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Puente de la Esperanza, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA