SUPA24
Overig
Overig
Overig
335 000 €
(5 234 € / m²)
Verkoop
3
1
64 m²
Plaza de la Marina, Málaga

slaapkamer3
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nový vývoj: [Ložnice: 1 - 2] [Koupelny: 1 - 2] [Zastavěná plocha: 61m2 - 11396m2].
Málaga je hlavní město pobřeží Costa del Sol s rušným centrem, něk...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 148dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Plaza de la Marina, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA