SUPA24
Overig
Overig
Overig
378 500 €
(5 823 € / m²)
Verkoop
3
1
65 m²
Plaza de la Marina, Málaga

slaapkamer3
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

6. patro Apartmán, Málaga Centrum perchel norte méně než 5mn chůze historické centrum, Costa del Sol.
2 ložnice, 1 koupelna, zastavěná plocha 65 m².

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 155dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Plaza de la Marina, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA