SUPA24
Overig
Overig
Overig
870 000 €
(6 797 € / m²)
Verkoop
3
1
128 m²
Calle Marqués de Larios, Málaga

slaapkamer3
vlak128 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nedávno zrekonstruovaný apartmán v 1. linii s krásným výhledem na moře!
Apartmán v urb. Andalucía Beach na Nové zlaté míli, nachází se v prvním patře,...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 156dagen
Bijgewerkt: 32dagen

Plaatsen

Calle Marqués de Larios, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA