SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 429 000 €
(10 744 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
133 m²
Calle de Juan Bravo, Madrid

slaapkameratypical
vlak133 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

arnes Spain presents a property in one of those locations that needs no introduction, in the heart of the traditional Salamanca district: tree-lined s...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Calle de Juan Bravo, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Madrid