SUPA24
1 650 000 €
(8 418 € / m²)
Verkoop
4
2+
196 m²
Calle de Lavapiés, Madrid

slaapkamer4
vlak196 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusive property for sale in Embajadores, within the city limits of Madrid, located in one of the most prestigious and sought-after areas of the Sal...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Calle de Lavapiés, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Madrid