SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
720 000 €
(5 538 € / m²)
Verkoop
2
2+
130 m²
Calle de Santa Brígida, Madrid

slaapkamer2
vlak130 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartment for sale in the sought-after Justicia neighbourhood , one of Madrid's most desirable areas thanks to its vibrant atmosphere, cultural attrac...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Calle de Santa Brígida, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Madrid