SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 975 000 €
(7 438 € / m²)
Verkoop
3
2+
400 m²
Calle de Diego de León, Madrid

slaapkamer3
vlak400 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusive property located in the Salamanca district, within the city limits of Madrid, situated in one of the city's most prestigious and sought-afte...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Calle de Diego de León, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Madrid