SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
6 950 000 €
(28 252 € / m²)
Verkoop
3
2+
246 m²
CALLE LAGASCA, Madrid

slaapkamer3
vlak246 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Lucas Fox presents this penthouse apartment to renovate sale in one of the most exclusive locations in the Recoletos neighbourhood , in the centre of ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

CALLE LAGASCA, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Madrid