SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 450 000 €
(10 746 € / m²)
Verkoop
3
2+
228 m²
Plaza de las Cortes, Madrid

slaapkamer3
vlak228 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lucas Fox presents this exclusive exterior apartment in a classic building with a concierge and elevator, in the heart of the Literary Neighbourhood ,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Plaza de las Cortes, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Madrid