SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
860 000 €
(9 885 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
87 m²
Calle de las Huertas, Madrid

slaapkameratypical
vlak87 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Renovated and furnished apartment in the heart of Madrid, just a few steps from Puerta del Sol. An exceptional location for those seeking to live in t...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 29dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Calle de las Huertas, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Madrid