SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 690 000 €
(17 071 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
99 m²
CALLE SANTISIMA TRINIDAD, Madrid

slaapkameratypical
vlak99 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Barnes Spain presents a home that is not just visited, but truly lived in. Thoughtfully renovated, with materials you can feel and decisions designed ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 27dagen
Bijgewerkt: 21dagen

Plaatsen

CALLE SANTISIMA TRINIDAD, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Madrid