Lijst met aanbiedingen
1 195 000 €
(10 575 € / m²)
Verkoop
3
1
113 m²
CALLE MATEO INURRIA, Madrid
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
113 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
John Taylor bietet diese herrliche Immobilie in einer der begehrtesten Gegenden des Chamartin-Gebiets an.
Die Immobilie befindet sich im dritten St...
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
69dagen
Bijgewerkt:
69dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
CALLE MATEO INURRIA, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.