SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
3 925 000 €
(12 227 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
321 m²
Calle de San Marcos, Madrid

slaapkameratypical
vlak321 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BARNES Madrid präsentiert diese außergewöhnliche Wohnung in einem wunderschönen klassischen Gebäude aus dem 19. Jahrhundert mit einer spektakulären, s...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Hoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk lichtAparte keukenDouchecabine

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 82dagen
Bijgewerkt: 61dagen

Plaatsen

Calle de San Marcos, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Madrid