SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, moderne stijl, gerenoveerd, natuurlijk licht
Keuken; keukenapparatuur, natuurlijk licht, moderne stijl, gerenoveerd
Toilet; gerenoveerd, tegelvloer, natuurlijk licht
2 009 000 €
(16 333 € / m²)
Verkoop
3
2+
123 m²
Calle de Montesa, Madrid

slaapkamer3
vlak123 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Century 21 presents this premium apartment with 164 m² (as per the land registry) located on the fourth floor of a classic 1965 building in the Lista ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Aparte keukenApart toiletGemeubileerdNatuurlijk lichtNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 88dagen
Bijgewerkt: 67dagen

Plaatsen

Calle de Montesa, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Gallery