SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, gerenoveerd
Woonkamer
Woonkamer
2 490 000 €
(7 135 € / m²)
Verkoop
6+
2+
349 m²
CALLE O'DONNELL, Madrid

slaapkamer6+
vlak349 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Coldwell Banker Unique presents this exclusive property located on the prestigious Calle O'Donnell, in the heart of Madrid's Salamanca district. With ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 136dagen
Bijgewerkt: 136dagen

Plaatsen

CALLE O'DONNELL, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Unique Real Estate