SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
Woonkamer
Woonkamer
1 699 000 €
(13 273 € / m²)
Verkoop
2
2+
128 m²
CALLE FERNAN GONZALEZ, Madrid

slaapkamer2
vlak128 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Coldwell Banker Unique presents this elegant apartment located on Goya Street, in the prestigious Salamanca neighborhood. Situated on a bright first f...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 143dagen
Bijgewerkt: 143dagen

Plaatsen

CALLE FERNAN GONZALEZ, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Unique Real Estate