SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
Woonkamer
Woonkamer
1 195 000 €
(19 590 € / m²)
Verkoop
1
1
61 m²
Calle de Jorge Juan, Madrid

slaapkamer1
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Coldwell Banker Unique is pleased to present an exclusive pied-à-terre recently renovated and carefully furnished in a classic early 20th century buil...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteHoge plafondsNatuurlijk lichtNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 139dagen
Bijgewerkt: 139dagen

Plaatsen

Calle de Jorge Juan, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Unique Real Estate