SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
Woonkamer
Woonkamer
1 590 000 €
(11 522 € / m²)
Verkoop
3
2+
138 m²
Calle del General Pardiñas, Madrid

slaapkamer3
vlak138 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Coldwell Banker Unique presents this exclusive penthouse for renovation in the Goya neighbourhood. The penthouse, located in a classic building with a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 135dagen
Bijgewerkt: 135dagen

Plaatsen

Calle del General Pardiñas, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Unique Real Estate