Lijst met aanbiedingen
50
50
50
829 000 €
(8 459 € / m²)
Verkoop
2
1
98 m²
Calle del Monasterio de La Rábida, Madrid
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
98 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Ático con terrazas en Montecarmelo: vivir Madrid desde lo más alto
En Sky Real Estate sabemos que hay viviendas que no solo se compran, se sienten.
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Terras
Natuurlijk licht
Vloer
Beveiliging
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
143dagen
Bijgewerkt:
29dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Calle del Monasterio de La Rábida, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.