SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 204 000 €
(4 631 € / m²)
Verkoop
3
1
260 m²
Madrid

slaapkamer3
vlak260 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prostorné a exkluzivní podkroví v centru Madridu. Kompletně zrekonstruovaný, se zvláštním důrazem na tepelnou a zvukovou izolaci a s dokonalou rovnová...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 209dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Madrid

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA