SUPA24
Overig
Overig
Overig
745 000 €
(7 680 € / m²)
Verkoop
4
1
97 m²
Madrid

slaapkamer4
vlak97 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nachází se ve čtvrti Palacio v centru Madridu, v oblasti s nejpestřejší nabídkou malých obchodů. Dobrá gastronomie a tradiční bary, stejně jako vešker...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 228dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Madrid

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA