SUPA24
Overig
Overig
Overig
269 000 €
(2 587 € / m²)
Verkoop
2
2+
104 m²
Los Alcázares

slaapkamer2
vlak104 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2–4 Bedroom Sea View Apartments in a Golf Resort in Los Alcázares
These modern apartments are located in Los Alcázares on the Costa Cálida, within the...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasOpen leefruimteNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 241dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Los Alcázares
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE