SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
749 000 €
(5 898 € / m²)
Verkoop
3
2+
127 m²
Carrer de la Costa de Carbonell, Lloret de Mar

slaapkamer3
vlak127 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Lucas Fox presents this exclusive apartment in Lloret de Mar on the seafront. It has 127 m² built and a spectacular terrace with frontal views of the ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Carrer de la Costa de Carbonell, Lloret de Mar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Begur