SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
299 000 €
(2 451 € / m²)
Verkoop
4
2+
122 m²
AVENIDA FACULTAD DE VETERINARIA, León

slaapkamer4
vlak122 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EXKLUSIVE, GERÄUMIGE UND HELLE WOHNUNG MIT GARAGE IN BESTER LAGE VON LEÓN

Entdecken Sie diese beeindruckende 122 m² große Wohnung in einer der begehr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

AVENIDA FACULTAD DE VETERINARIA, León
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España