SUPA24
Overig
Overig
Overig
204 500 €
(2 464 € / m²)
Verkoop
4
1
83 m²
Las Palmas de Gran Canaria

slaapkamer4
vlak83 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Fantastický byt v Las Palmas de Gran Canaria se všemi potřebnými službami na dosah ruky.
Z bytu je nádherný výhled na hory a město.

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Las Palmas de Gran Canaria

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA