SUPA24
Overig
Overig
Overig
368 750 €
(4 143 € / m²)
Verkoop
2
2+
89 m²
Calle Valencia, la Nucia

slaapkamer2
vlak89 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New Build Apartments in La Nucía Modern Living in Ciudad del Deporte Near Benidorm Prime Location in La Nucía on the Costa Blanca Discover this excep...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Calle Valencia, la Nucia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home