SUPA24
Overig
Overig
Overig
368 125 €
(4 231 € / m²)
Verkoop
2
2+
87 m²
Calle Valencia, la Nucia

slaapkamer2
vlak87 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New-Build Residential Apartments in La Nucía with all facilities nearby Modern Homes in the Heart of La Nucía This exclusive residential development ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Calle Valencia, la Nucia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home