SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
160 000 €
(3 404 € / m²)
Verkoop
1
1
47 m²
Carrer de Barcelona, l'Ampolla

slaapkamer1
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EN EXCLUSIVA APARTAMENTO DE UNA HABITACIÓN CON PARQUING

Descubre este encantador apartamento en L'Ampolla, ubicado en una de las zonas más prácticas ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Carrer de Barcelona, l'Ampolla
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España