SUPA24
Overig
Overig
Overig
270 500 €
(3 182 € / m²)
Verkoop
2
1
85 m²
CALLE GRAN SOL, l'Alfàs del Pi

slaapkamer2
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

DÚPLEX FOR SALE IN ALBIR – PRIME CENTRAL LOCATION Located in one of Albir's most sought-after areas, right in the heart of town and just steps from a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 57dagen

Plaatsen

CALLE GRAN SOL, l'Alfàs del Pi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home