SUPA24
Overig
Overig
Overig
158 500 €
(1 704 € / m²)
Verkoop
3
2+
93 m²
Avenida de la Paz, Jacarilla

slaapkamer3
vlak93 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern new-build residential complex in Jacarilla, Alicante, comprising 37 flats with 2 and 3 bedrooms. Designed for comfort and functionality, they i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 31dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Avenida de la Paz, Jacarilla
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home