Lijst met aanbiedingen
2
2
140 000 €
(1 186 € / m²)
Verkoop
4
2+
118 m²
CALLE S FRANCESC D'ASSIS, Igualada
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
118 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR. Quieres comprar un piso en venta de 4 dormitorios en Igualada. Excelente oportunidad de adqui...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
34dagen
Bijgewerkt:
34dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
CALLE S FRANCESC D'ASSIS, Igualada
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
Century 21 Nexus
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
Century 21 Nexus
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper