Lijst met aanbiedingen
40
40
40
719 999 €
(4 162 € / m²)
Verkoop
4
2+
173 m²
Avenida Magallanes, Granadilla de Abona
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
173 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Flat For sell in Medano, El in Santa Cruz de Tenerife
ID-626 Lo que buscabas para tener un buen negocio tú Vivienda Vacacional.
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
110dagen
Bijgewerkt:
110dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Avenida Magallanes, Granadilla de Abona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
1001 PORTALES
LaPalmaCompraVenta
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
1001 PORTALES
LaPalmaCompraVenta
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper