SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
270 000 €
(2 213 € / m²)
Verkoop
4
1
122 m²
Calle Doctor Blasco Reta, Granada

slaapkamer4
vlak122 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BRIGHT APARTMENT WITH BALCONY, LIFT AND PRIME LOCATION NEXT TO PLAZA DE TOROS
We are pleased to present this fantastic apartment located in one of th...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Calle Doctor Blasco Reta, Granada
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Avanza